Zebra PolyE 3100T Gloss (3011700) 51x25mm 10 rollen

Cet article n'est momentanément pas disponible.
Toutes les informations produit ne sont malheureusement pas encore disponible en français. Dans ce cas les informations en néerlandais sont affichées.
Een glanzend witte top coated thermal transfer geschikte polyethyleen met een permanente belijming op acryl basis. Uitermate geschikt om te gebruiken op gebogen en ruwe oppervlaktes. Geschikt voor applicaties zoals pallet labeling, productetiketten en chemische drums. En voor diverse andere toepassingen in- en outdoor.
    • De synthetische labels van Zebra PolyE 3100T Gloss zijn flexibel en geschikt om op gebogen oppervlakken te plakken.
    • Door gebruik te maken van thermal transfer kunt u de etiketten bedrukken. Het materiaal van polyethyleen is natuurlijk vriendelijk, recyclebaar en ook nog eens sterk.
    • Zo heeft het water- en scheurbestendige eigenschappen.
    • De labels zijn geschikt om zowel binnen als buiten te gebruiken.
    • De verpakking bevat 10 rollen met elk 5180 labels.
    Prix conseillé hors TVA 358,00 €
    Prix hors TVA 275,91 €
    Prix inclus 21% TVA 333,85 €
    Emballage Pièce
    Code produit ING-3500391
    Marque ZEBRA
    Code EAN 5711783416173
    Code OEM 3011700
    Dimensions (mm) 51x25 mm
    Duurzaamheid Recyclebaar
    Produit Labeletiket
    Sorte Thermo transfer
    Type 3100T
    Version PolyE